חילופי זוגות

להכיר זוגות חדשים: הכל אודות חילופי זוגות

מה זה חילופי זוגות?

סווינגינג הוא מערכת יחסים בהסכמה, לא מונוגמית, המאפשרת לזוגות לחוות גיוון מיני מבלי לפרק את הקשר. זוגות הם לא סתם אנשים בודדים שמחפשים דוכני לילה, אלא הם מגיעים לחילופי הזוגות האלה כשהם רוצים להוסיף מימד חדש של מיניות לחייהם.

אנשים מגיעים להחלפה זוגית כשהם רוצים לגוון מינית, אבל בדרך כלל משמרים את הרגשות והאהבה של הבית. הם רוצים סקס וגירוי, אבל ביחד עם בן הזוג שלהם. רוב הסווינגרים מתייחסים למין כחלק מתרבות הפנאי, כאל בילוי, כשיש רמות שונות של מעורבות: חלקם רק צופים, אחרים הם רק "חיבוקים" ויש כאלה שהולכים עד הסוף כדי לכלול העדפות מיניות כאלה ואחרות. בני הזוג מחפשים זוג נוסף ביחד, בוחרים בו ביחד וכולם צריכים לרצות את כולם כדי שזה יתקדם. בדרך זו, סווינגרים מאפשרים לעצמם גיוון מיני, אך הפעילות היא מאוד זוגית ומשותפת. כשאתה ברחוב, עצור לרגע והסתכל מסביב. הסווינגר הוא השכן ממול, המורה של ילדך בבית הספר, האישה המבוגרת קונה חלב לידך בסופר, והבחור הצעיר והסקסי שעומד לידך בפקק.

אנשים רבים אינם מודעים לכך שאלימות יכולה להתרחש קרוב לבית, והיא עלולה לקרות לכל מי שהוא חלק מהקהילה. זה לא מפלה בין גיל, מין או תרבות.

ישנם מספר אתרים בחינם ובתשלום באינטרנט המפרסמים גם פרופילים וגם מסיבות. פשוט הקלד "חילופי זוגות" בגוגל. אבל גם אם אתה סקרן – לעולם, אך לעולם, אל תכריח/י את בן/ת הזוג שלך לפעילות בניגוד לרצונו/ה. את/ה צריכ/ה להגיע לשם גם כשאת/ה נלהב וגם סקרן. החוויה של מישהו שמגיע לשם כי הוא מנסה לעשות מה שבן/ת הזוג שלו רוצה כנראה לא כל כך שונה מזו של קורבן תקיפה מינית.

מספר עצות למי שזאת פעם ראשונה שלו בחילופי זוגות

הנה טיפים שהרבה זוגות מצאו כמועילים:

  1. אין לפרסם את תמונת הפנים שלך באף אתר אינטרנט (אלא אם כן אתה בסדר עם זה שאנשים ידעו שאתה משתתף בחילופי זוגות).

  2. בעת סינון, ודא שאתה מקבל את הפרופילים של המנויים שלך נכונים. זכרו כל אחד יכול למצוא כל דבר באינטרנט בימים אלה, לכן חשוב לבחור בחוכמה.

  3. אני בטוח שתהנה להתכתב איתנו ותגלה שזו דרך נטולת לחץ לחלוטין לתקשר.

  4. העלה תמונה בניסיון למצוא מישהו שדומה לתכונות שלך.

  5. חשוב לדבר עם מישהו בסקייפ או בערוץ דומה אחר לפני שעושים איתו סקייפ בפעם הראשונה. אם אתה לא בטוח, אז אל תיפגש איתם באופן אישי עד שתעשה זאת. ואם זו שיחה ידידותית, אז לכו על זה!

  6. לעולם אל תלך לביתו או ללינה של מישהו אלא אם כן אתה מכיר אותם. כדאי להיפגש תחילה במקומות שבהם זה בטוח, כמו בתי קפה וברים.

  7. בואו רק נהיה בטוחים שכולם מרגישים כלולים ואף אחד לא מרגיש לחוץ להשתתף.

  8. בכל רגע נתון, אם אתה מרגיש בכלל לא בנוח אנא חתך את עצמך. ברור שאין סיכוי ש"אני לא אוהב" היא תשובה מקובלת!

  9. הקפידו על מין בטוח בכל מחיר!

  10. האט. תן לעצמך זמן. לוקח זמן למצוא מישהו שאתה אוהב ושגם אוהב אותך בגלל מי שאתה. יש כאן ארבעה אנשים שכולם צריכים למצוא חן בעיניהם, אבל זה אף פעם לא קל.

עולם הסווינגרס:

בהתחלה זה מפתיע שכולם מגיעים למסיבה. יש הרבה אנשים ונראה שהם הולכים למסיבת פורים – יש הרבה אנשים בבניין, ולוקח רגע לעכל את כמות האנשים.

ההפתעה השנייה היא שאם תחפשו טיפה, תפגשו שם אנשים מדהימים. הרבה מהסווינגרס עם אנשים רחבי אופקים עם תארים אקדמיים והם אנשים נחמדים, מצחיקים שדואגים לעצמם. הם לא רק נראים טוב אלא גם שומרים על עצמם בכושר בריא. זה הוביל בסופו של דבר לחברות מאוד מספקת. גם חיבור, ולא רק סקס. זה משהו ששווה לשקול אותו.

זה מאוד ממכר. זה כיף, זה מרגש, הכל עניין של אש הנישואים, כמות הסקס בזוגיות באופן דרמטי, האיכות – זה ברור. זה כמו ליפול למנהרה של עליזה בארץ הפלאות ולהגיע לעולם אחר.

יתכן שלא תרצו לחזור משם, ואם אחד מבני הזוג לא רוצה, זו בעיה. בעצם זה פותח בעיות לא פשוטות בזוגיות, וכל מה שנשאר זה לעבוד עליהם ביחד. יש זוגות שעבורם זה פתח את התקשורת לרמה אחרת. שיעור בכיצד להבין אחד את השני; לתקשר מה מדליק אותך; מה כואב ולמה.