חילופי זוגות בנווה פריצקי

חילופי זוגות בנווה פריצקי

חילופי זוגות זה לא דבר חדש, רחמנה לצלן יש מקומות שבהם זה מקובל בימינו. קחו לדוגמה את התוספת הצעירה והתוססת לעולם הבילויים והמסיבות – נווה פריצקי העיר. זאת עיר שיש בה הכל ולתושביה לא חסר דבר אז מה גרם להם יום בהיר אחד לעמוד על השולחן ולדרוש יותר?

מר פריצקי הקשוח בעברו היה יותר פתוח

סיפורנו מתחיל עם חתול בשם מר פריצקי. כיום הוא ידוע בתור ראש העיר של נווה פריצקי, אך לא תמיד זה היה המצב. בצעירותו, מר פריצקי היה ידוע כחתול מתהולל ומאוד פתוח. למעשה אחד ממכריו דאז הקליט אותו בעת נסיעה במונית כשהוא שתוי אומר "אתה יודע, אני לא טיפוס מונוגמי, תן לי להכיר 5 חתולות בלילה, לא צריך יותר מזה." כמובן שסט ערכים כזה בעידן בפוסט-מודרני לא אמור להפתיע איש. היום מה שהולך זאת בחירה חופשית – אתה רוצה להתחתן, בבקשה לך על זה. אתה רוצה להישאר בעולם הדייטינג והסטוצים – תפאדל.

מכל מקום, את המתירנות שמייצג פריצקי הפכו בעיר שבראשותו לקונספט ואת הקונספט תרגמו למסיבת חילופי זוגות. למעשה יש שני ליינים של מסיבות כאלו בעיר – אחד המיועד לאנשים – ושני המיועד לחתולים.

מסיבת חילופי זוגות בנווה פריצקי לאנשים

כאן הקונספט די ידוע ומוכר. אתה מגיע עם בת הזוג שלך ואתם מתחילים להתערבב עם יתר המוזמנים. כל אחד עם הגבולות שהוא מציב לעצמו. לפעמים הצלע השלישית שהבאת מהבית רוצה להיות חלק מההתרחשות אז ההתרחשות מתקיימת בשלשות. בקיצור כמו בצבא כל דבר טוב מתחלק לשלושה חלקים: אתה, אישתך והפילגש.

מסיבת חילופי זוגות בנווה פריצקי לחתולים

זה כבר רמה למתקדמים, כי מה זה אומר לחתול לשבור שגרה ולצאת עם מישהי אחרת? זה עולם ומלואו. אצל חתולים חוש הריח יותר מפותח משלנו ותהיות בטוחים שחתולי נווה פריצקי אינם שונים מהנורמה באספקט זה. הם קודם כל מריחים, מרחרחים – הטקס הזה יכול לקחת שעה שלמה ובסופו הם יכולים להוציא דו"ח מפורט מה החתול שמולם אכל לארוחות הבוקר, צהריים וערב שלו – ורק אז הם מחליטים אם הם רוצים איזשהו קשר איתו. קרה לנו למשל מקרה שחתול לא זרם עם חתולה כי נדף ממנו ריח של טונה מכל הגוף. אלו יחסית מקרים נדירים אבל אפשר להבין איך הם פוגמים ברומנטיקה ובתשוקה באופן די מיידי.

באופן כללי, חתולים הם חיה די מיוחדת. למה הכוונה? אומרים עליהם שהם מאוד עצמאיים, סוליסטים, וזה נכון עד גבול מסוים, כי גם אם יעדיפו שאף אחד לא ידע על כך, בדרך כלל לכל חתול יש לפחות 2-3 נשמות בעולם שהצליחו להתחבב עליו ואיכשהו נוצרו שם הדינמיקה והכימיה הדרושות כדי לגלגל הלאה את מערכת היחסים הזאת, וזה למעשה קשר שקשה מאוד לשבור. אז כשאתם רואים חתול בוגר שמגיע למסיבת חילופי זוגות הדבר הראשון שעולה לכם לרא זה שהוא בא להתקרחן, לאבד את הראש. אבל האמת היותר עמוקה כאן היא שהוא יכול להרשות זאת לעצמו רק מפני שבבית ממתינה לו החבורה המוכרת, בין אם מדובר על חבורה של לביאות שמרגשות אותו או "סתם" על כמה "אחים" שלו שנותנים נחמה לליבו בלילות קרים, כלומר תמיכה נפשית ורגשית ותו לא.

לסיכום, בנווה פריצקי מתקיימות מסיבות חילופי הזוגות מהטובות שיצא לנו לראות ואנחנו מתהלכים כבר כמה סיבובים סביב השמש ותאמינו לנו כשאנחנו אומרים שנווה פריצקי… ובכן, זאת חוויה שתירצו לראות במו עיניכם כדי להאמין למה שהחתולים האלו מסוגלים לבצע בלילה אחד. רק נרמוז לכם שהם מאוד גמישים ואת השאר נשאיר לדמיונכם היצירתי.

תגובת עיריית נווה פריצקי לא איחרה לבוא…